Rotaslietu iegāde

PASŪTĪJUMA IZGATAVOŠANAS LAIKS

Polimērmāla rotas tiek izgatavotas un apstrādātas 1-2 darba dienu laikā. Kompozītmateriāla rotas tie izgatavotas un apstrādātas 2-3 darba dienu laikā. Pasūtījuma izpilde tiek sākta pēc apmaksas veikšanas.

APMAKSA

Iespējamie pirkumu apmaksas varianti:

 1.Apmaksājot rēķinu bankā vai internetbankā

Veicot pasūtījumu tiks izstrādāts automātisks rēķins. Tomēr, ja veicat individuālu pasūtījumu, rēķins tiks izrakstīts atsevišķi savstarpēji vienojoties e-pastā zefiri.creations@gmail.com, šajā gadījumā veicot pasūtījumu SIA „Skiche” ir nepieciešams zināt jūsu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, tālruņa numuru, pasta adresi un datus, kas saistīti ar maksājuma veikšanu (piemēram, kredītkartes numurs un derīguma termiņš). Tas ļauj nodrošināt pilnvērtīgu jūsu pasūtījuma izpildi un informēt par pasūtījuma izpildes statusu. SIA Skiche garantē, ka Jūsu personas datu apstrādē tiks ievērota konfidencialitāte, garantējot personas datu drošību.

Rēķins tiks nosūtīts Jums uz norādīto e-pasta adresi. Rēķinā būs norādīti visi nepieciešamie dati apmaksas veikšanai. Preču piegāde tiek veikta tikai tad, kad nauda ir ienākusi Zefiri Creations bankas kontā.

Zefiri Creations rekvizīti:

SIA „Skiche”

Reģ. Nr. 40103590914

PVN Nr. LV40103590914

Rīga, Lubānas iela 117-11, LV-1082

AS „Swedbank”

LV39HABA0551034292210

HABALV22

 2. PayPal maksājumu norēķinu veids.

PIEGĀDE

Piegādes maksa nav iekļauta preces cenā!

Iespējamie piegādes veidi:

OMNIVA kurjers/pakomāts – piegādes maksa uz OMNIVAS pakomātiem Latvijas teritorijā ir sākot no 3 EUR.

Pasta Stacijas – piegādes maksa uz Pasta Stacijām Latvijas teritorijā ir sākot no 3 EUR.

Latvijas Pasts – piegādes maksa Latvijas teritorijā ir sākot no 3 EUR.

Ir iespējama piegāde uz jebkuru pasaules valsti, par precīzām piegādes izmaksām, lūdzam sazināties ar mums!

Noteikumi

Latvijas Republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

Distances līgums 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas izgatavot, pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavo un Pircējam pa e-pastu nosūta pasūtījumam atbilstošu rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi  pēc izgatavošanas (2-3 dienas) sekojoši:

·         Latvijas teritorijā – 1-4 darba dienas

·         Eiropas Savienības teritorijā – 7-14 darba dienas

·         Ārpus Eiropas Savienības – 14-30 darba dienas

 Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

0

 .